تور ارزان کیش

چرا رفتن به کیش با تور ارزان‌تر است؟

وقتی صحبت از ارزانی سفر به کیش می‌شود، کمتر کسی به فکر مسافرت‌با خودروی شخصی است؛ زیرا هزینه‌های سفر رفتن با خودرو به کیش به‌همراه هزینه جابجایی با کشتی و اقامت چندروزه در هتل‌، بیشتر از قیمت یک تور کیش آب می‌خورد. اگر ارزانی واقعی می‌خواهید با تورهای کیش سایت تورگردان (مجری مستقیم تورهای کیش) به سفر بروید. طبق تجربه مسافران قبلی، شما هم با یک‌بار تجربه مسافرت و استفاده‌از بسته‌های سفر در تورگردان، همیشه همین روش را انتخاب خواهید کرد.

توضیحاتی که در ادامه آمده، برای پاسخ‌به چرایی ارزان‌تر بودن تورهای کیش برای تعطیلات پیش‌رو است. پس این نکات را به دقت مطالعه کنید.

تفاوت واقعی تور کیش و سفر شخصی در چه چیزهایی است؟

 

رزرو آنلاین تور کیش

 

اصلی‌ترین تفاوت بین سفر شخصی و تور کیش در نحوه دریافت بلیط‌های رفت‌وبرگشت هواپیما و رزرواسیون اقامتگاه است. درصورتی‌که سفر شخصی را ترجیح بدهید و انتخاب نهایی‌تان باشد، هماهنگی‌های لازم برای فاصله زمانی بین بلیط‌های هواپیما رفت‌وبرگشت و تاریخ دقیق تحویل هتل برعهده خودتان است. درمورد هزینه نهایی هم که خودتان بهتر می‌دانید آژانس‌های گردشگری با دریافت سود، این مبلغ نهایی را به شما اعلام می‌کنند.

همه این‌ها درحالی است که در تورگردان، مجری مستقیم تورهای کیش از تمامس مسیرهای پروازی داخلی تمامی فرآیندها و دقت‌های لازم برای رفتن‌به کیش و برگشتن‌‌به مبدا را پشتیبان‌ها انجام می‌دهند و شما فقط تور موردنظرتان را انتخاب می‌کنید. برای دیدن قیمت تور کیش از شهرهای مختلف و ارتباط با پشتیبان‌های رزرواسیون روی لینک تور کیش بزنید تا لیست ارزانترین تورها را برای تاریخ‌های متفاوت ببینید.

علاوه‌براین قیمت‌ نهایی، کمتر از حالتی است که سفر شخصی را تجربه می‌کنید. درضمن، در سفر شخصی برای مواردی مثل استقبال فرودگاهی و ترانسفر برگشت، هزینه‌ای جداگانه می‌بایست پرداخت کنید. برای دریافت مشاوره‌های تخصصی درباره تور کیش از اصفهان با شماره 02147627800 یا 02147626262تماس بگیرید تا کارشناسان تورگردان، تمامی خدمات تور داخلی را برای شما بررسی کنند.

ارزانی واقعی در تور کیش لحظه آخری!

 

تور کیش لحظه آخری

 

در میان لیست تورهای کیش، تورهای لحظه آخری از همه پیشنهادات، ارزان‌تر محاسبه می‌شوند. اگر تابه‌حال فقط اسم تورهای لحظه آخری را شنیدید و دقیقا نمی‌دانید که این تورها چرا به این نام معروف‌اند و محبوبیت زیادی دارند، به‌سادگی از این بخش رد نشوید. تورهای لحظه‌آخری کیش به‌دلیل داشتن ظرفیت خالی برای کمتر از ده نفر به این اسم شناخته می‌شوند.

برای مجری‌های مستقیم تور کیش مثل تورگردان خیلی اهمیت دارد که اکثر تورهای کیش به‌فروش‌برسد. به‌همین‌خاطر، کمتر از یک هفته قبل‌از شروع سفر یا دو روز مانده‌به‌آن، تورهای لحظه‌آخری در صفحه تور کیش به‌همراه تخفیف‌های ویژه برای مسافران قابل خریداری است. تمامی اطلاعات این تورها از نوع ایرلاین و تاریخ پرواز گرفته تا نوع هتل و تعداد شب‌های اقامت در تمامی آگهی‌های این صفحه تعریف‌شده‌اند.

براساس مشاوره‌های میلیونی و ارزنده باتجربه‌ها، سفر می‌کنید

تجربه‌هایی که حتی با پول خریداری نمی‌شوند و کمتر کسی از آن‌ها صحبت می‌کند، تنها توسط کارشناسان رزرواسیون تورها به مسافرها پیشنهاد می‌شود. این مشاوره‌ها همواره برای بسیاری‌از گردشگران، کارکرد دارد و می‌تواند واقعا راهگشا باشد. برای مثال، یکی‌از توصیه‌های کمک‌کننده در کاهش هزینه‌ها این است که بلیط‌های هواپیمای کیش در ساعت‌های قبل از 10 صبح، همواره ارزان‌ترند و تا حد زیادی می‌توانید باعث جلوگیری‌از اتلاف هزینه‌های اضافی شوید.

اگر چنین سوال‌ایی دارید:

در چه روزی از هفته سفر کنم که ارزان‌تر باشد؟

کدام ایرلاین کیش ارزانتر است؟

هتل‌های قیمت‌مناسب جزیره کدامند؟

این سوال‌ها توسط پشتیبان‌های سایت تورگردان به‌صورت تلفنی پاسخ داده می‌شوند. به‌صورت 24 ساعته می‌توانید با شماره تلفن 02147627800 یا شماره 02147626262 تماس بگیرید و تمامی سوالاتتان را از باتجربه‌ها بپرسید.

در تور کیش، اقامت با صبحانه بدون هزینه است

در خدمات تور کیش، هزینه وعده‌های صبحانه از مسافرها دریافت نمی‌شود و به یکی‌از دلایل چرایی ارزان بودن تورهای کیش در مقایسه‌با سفرهای شخصی اضافه می‌شود. این وضعیت برای هر زمانی برقرار است که با تور کیش سفر می‌کنید و به تعداد روزهایی که اقامت دارید، صبحانه رایگان به شما ارائه می‌شود. درصورتی‌که در سفر شخصی، خبری‌از صبحانه رایگان نیست و شما به‌همراه همسفرانتان برای چیدن میز صبحانه‌ای لذیذ می‌بایست دست بنجنبانید و هزینه‌ها هم متغیر است.

 

صبحانه رایگان تور کیش

 

اگر مایلید تا در تور کیش علاوه‌بر صبحانه، وعده ناهار را هم رایگان دریافت کنید، تور برای هتل‌های هافبرد، انتخابی خوب‌اند. هتل‌های ارم، گراند و لوتوس جزو هتل‌هایی‌اند که خدمات صبحانه و ناهار را رایگان ارائه می‌کنند. در بسته تورهای کیش هم این هتل‌ها، همراه‌با دو وعده ناهار و صبحانه برای شما قابل رزرو هستند. برای اینکه به‌صرفه به جزیره سفر کنید و دغدغه‌ای بابت وعده‌های نیم‌روزی‌تان نداشته باشید، با پشتیبان‌های تورگردان تماس بگیرید.

پیشگیری از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده، یک راه کاهش هزینه است

سفر شخصی را ممکن است قبلا هم تجربه کرده باشید. در این دست‌از مسافرت‌ها پیش می‌آید که ساعت‌های بلیط اتوبوس و قطار را فراموش کنید و در ساعتی به‌غیر از ساعت مقرر در ایستگاه حاضر شوید یا اینکه روزهای سفرتان بیشتر از حالتی باشد که قبلا برنامه‌ریزی کرده بودید.

نقطه مقابل این شرایط، برنامه‌ریزی سفر به کیش با تورهای مسافرتی است. تاریخ رفت از شهرتان به کیش و حتی ساعت و دقیقه آن را می‌دانید و بلیط‌ها را از قبل دریافت می‌کنید. برای شرایط برگشت‌از کیش به شهرتان هم این حالت برقرار است. همچنین، تعداد روزهای اقامتتان و اتاقی که قرار است در آن استراحت کنید، از قبل تعیین شده و نزدیک‌به 99 درصد، اتفاقات پیش‌بینی‌نشده‌ای رخ نمی‌دهند. به‌همین‌خاطر است که با تورهای کیش برنامه‌ریزی‌شده، هزینه‌ها از همان اول طی شده و به هزینه نهایی، چیز بیشتری اضافه نمی‌شود.

تور کیش؛ هم سرگرمی و هم سفر!

تور کیش در سایت تورگردان شامل بسته‌های ضروری و خدماتی مثل بلیط‌های تفریحی است. در تمامی تورهای کیش از مبدا اصفهان، علاوه‌بر هتل و پرواز، بلیط تفریحات هم به‌صورت رایگان به مسافرها ارائه می‌شود و هزینه‌ای بابت آن‌ها نمی‎پردازید؛ چرا که بلیط‌های تفریحات جزیره برای هر تور مسافرتی به کیش، رایگان است.

تفریحات رایگان در تور کیش با تورگردان از این قرارند:

  • ورودی رایگان رستوران موزیکال
  • کافه یخی کیش
  • ورودی رایگان مجموعه سافاری
  • شهربازی

اگر سفر شخصی را ترجیح بدهید، برای دریافت این بلیط‌ها می‌بایست هزینه‌ بپردازید که خیلی‌وقت‌ها، بیشتر برایتان تمام می‌شود.

از کجا تور لحظه آخری کیش را رزرو کنیم؟

سایت تورگردان با داشتن سابقه‌ای طولانی در زمینه ارائه تور کیش لحظه آخری، بهترین مرجع برای خرید تورهای شخصی‌سازی‌شده‌است. اگر بخواهید تعداد روزهای سفرتان را کمتر یا بیشتر کنید، تورگردان در کنار شماست تا هر طور که تمایل دارید سفرتان را شروع کنید. شما می‌توانید برای استفاده از خدمات این سایت با شماره‌های شماره تلفن 02147627800 یا 02147626262 تماس بگیرید یا به آدرس tourgardan.com مراجعه کنید. کارشناسان تورگردان، شما را در رابطه با تور کیش ارزان راهنمایی می‌کنند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند

2 × سه =